ZUŠ Přeštice

Informace

MENU
Úvodní strana Hudební obor Výtvarný obor Taneční obor Pěvecké sbory Mažoretky Dechový orchestr Informace

Kalendář

Co nás čeká

25. 02. 2023
Smyčcová sobota, Konzervatoř Plzeň, 09:00 h

03. 03. 2023
ZUŠky spolu, Hlavní budova - třída č.10 sál, 18:00 h

11. 03. 2023
Soustředění soutěžních mažoretek., Tělocvična ZŠ, 10:00 h

12. 03. 2023
Soustředění soutěžních mažoretek., Tělocvična ZŠ, 10:00 h

17. 03. 2023
ZUŠky spolu, Dobřany, 18:00 h

25. 03. 2023
Kvalifikace na MČR - Blatná, Blatná, 06:00 h

28. 03. 2023
Koncert Dechového orchestru - Příchovice, KD Příchovice, 18:00 h

31. 03. 2023
ZUŠky spolu, Kdyně - Modrá hvězda, 18:00 h

15. 04. 2023
Kvalifikace Flag, semifinále malých formací MČR - Stochov, Stochov, 06:00 h

21. 04. 2023
ZUŠky spolu, Státní zámek Nebílovy - reprezentační sál, 18:00 h

22. 04. 2023
Soustředění tanečního oboru a mažoretek., Hlavní budova - třída č.10 sál, 10:00 h

23. 04. 2023
Soustředění tanečního oboru a mažoretek., Hlavní budova - třída č.10 sál, 10:00 h

10. 05. 2023
Závěrečný koncert tanečního oddělení., KD Příchovice, 12:00 h

11. 05. 2023
Koncert pro MŠ A ZŠ, KKC Přeštice, 08:00 h

12. 05. 2023
Koncert pro MŠ A ZŠ, KKC Přeštice, 08:00 h

12. 05. 2023
Koncert Dechového orchestru - Kdyně, Sokolovna Kdyně, 18:00 h

13. 05. 2023
Koncert maminkám - Minihlásek, Hlásek, host - dětský pěvecký sbor ZUŠ Český Krumlov, KD Příchovice, 15:00 h

15. 05. 2023
Třídní přehrávka klavírní a houslové třídy, Hlavní budova - třída č.10 sál, 17:00 h

16. 05. 2023
Třídní přehrávka žáků Jany Hofmanové, Hlavní budova - třída č.10 sál, 17:00 h

22. 05. 2023
Třídní přehrávka žáků K.Viktorové a C.Otta, Hlavní budova - třída č.10 sál, 17:00 h

2023
Závěrečná výstava výtvarného oboru, DH Přeštice, 08:00 h

23. 05. 2023
Třídní přehrávka - Jan Šmat, Hlavní budova - třída č.10 sál, 16:30 h

25. 05. 2023
Besídka třídy T.Supa, Hlavní budova - třída č.10 sál, 18:00 h

29. 05. 2023 - 02. 06. 2023
Přijímací talentové a Postupové zkoušky ZUŠ, Hlavní budova - třída č.11, 13:00 h

03. 06. 2023
Švihovské hudební léto - Dechový orchestr, Švihov, 10:00 h

09. 06. 2023
Celostátní přehlídka dětských pěveckých sborů Světlo za Lidice - HLÁSEK, Lidice, 08:00 h

13. 06. 2023
Závěrečný koncert ZUŠ, Hlavní budova - třída č.10 sál, 17:00 h

28. 08. 2023 - 30. 08. 2023
SOUSTŘEDĚNÍ HLÁSKU ZUŠ Přeštice, penzion Zelený Háj, 08:00 h

09. 09. 2023
Příbramská Svatohorská šalmaj - HLÁSEK ZUŠ Přeštice, Svatá Hora u Příbrami, 11:00 h

16. 12. 2023
Adventní koncert - Hlásek ZUŠ Přeštice, Kdyně - Modrá hvězda, 17:00 h

Všechny akce

24. 08. 2022 - 26. 08. 2022
SOUSTŘEDĚNÍ HLÁSKU ZUŠ Přeštice, penzion Zelený Háj, 08:00 h

10. 09. 2022
Příbramská Svatohorská šalmaj - HLÁSEK ZUŠ Přeštice, Svatá Hora u Příbrami, 10:00 h

13. 09. 2022
Vystoupení žáků ZUŠ Přeštice, Masarykovo náměstí Přeštice, 14:00 h

21. 10. 2022 - 23. 10. 2022
Koncertní zájezd do Slovinska - HLÁSEK ZUŠ Přeštice, Krško - Slovinsko, 06:00 h

07. 11. 2022
Koncert Juniorfest pro VERONIKU FREIMANOVOU - HLÁSEK ZUŠ Přeštice, Státní hrad a zámek Horšovský Týn, 18:00 h

21. 11. 2022
Žákovský koncert, Hlavní budova - třída č.10 sál, 17:00 h

26. 11. 2022
Kurz keramiky pro dospělé, Hlavní budova - třída č.19 VO, 09:00 h

27. 11. 2022
Rozsvícení vánočního stromu - Pěvecký ansámblový soubor, žáci ZUŠ, Masarykovo náměstí Přeštice, 17:20 h

28. 11. 2022
Rozsvícení vánočního stromu - Pěvecký ansámblový soubor, OÚ Příchovice, 17:00 h

28. 11. 2022
Třídní přehrávka Patrik Mestl, Hlavní budova - třída č.10 sál, 17:30 h

29. 11. 2022
28. výroční koncert Dechového orchestru ZUŠ Přeštice, KKC Přeštice, 18:00 h

30. 11. 2022
Třídní přehrávka žáků M. Benešové, Hlavní budova - třída č.18 zkušebna, 17:00 h

01. 12. 2022
Vánoční koncert Jakub SMOLÍK, Petr KOLÁŘ, HLÁSEK ZUŠ Přeštice, KD Příchovice, 19:00 h

06. 12. 2022
Vánoční koncert ZUŠ, Hlavní budova - třída č.10 sál, 17:00 h

08. 12. 2022
18. výroční koncert - Minihlásek, Hlásek, KD Příchovice, 17:30 h

11. 12. 2022
Vánoční rozjímání, Kostel sv. Cyrila a Metoděje v Řenčích, 16:00 h

12. 12. 2022
Třídní přehrávka - L.Chadt, Hlavní budova - třída č.10 sál, 17:30 h

13. 12. 2022
KD - glazování, Hlavní budova - třída č.19 VO, 08:30 h

14. 12. 2022
Zpívání s ČRo - HLÁSEK ZUŠ Přeštice, Masarykovo náměstí Přeštice, 17:15 h

15. 12. 2022
Besídka třídy T.Supa, Hlavní budova - třída č.10 sál, 18:00 h

19. 12. 2022
Třídní přehrávka klavírní a houslové třídy, Hlavní budova - třída č.10 sál, 17:00 h

20. 12. 2022
Třídní přehrávka- Jan Šmat, Hlavní budova - třída č.10 sál, 16:30 h

22. 12. 2022
Vystoupení žáků v Domě historie, Dům historie Přešticka, 17:00 h

17. 01. 2023
Třídní přehrávka žáků Jany Hofmanové, Hlavní budova - třída č.10 sál, 17:00 h

18. 01. 2023
Veřejná hodina, Hlavní budova - třída č.10 sál, 15:45 h

18. 01. 2023
Veřejná hodina, Hlavní budova - třída č.10 sál, 18:15 h

19. 01. 2023
Veřejná hodina, Hlavní budova - třída č.10 sál, 15:00 h

19. 01. 2023
Veřejná hodina, Hlavní budova - třída č.10 sál, 16:30 h

20. 01. 2023
Třídní přehrávka Zuzany Michalcové a Patrika Mestla, Hlavní budova - třída č.10 sál, 17:00 h

20. 01. 2023
Veřejná hodina, Hlavní budova - třída č.10 sál, 15:00 h

23. 01. 2023
Třídní přehrávka žáků K.Viktorové a C.Otta, Hlavní budova - třída č.10 sál, 17:00 h

27. 01. 2023
Školní kolo soutěže ZUŠ - EKN, Komorní soubory - dechové nástroje, Hlavní budova - třída č.18 zkušebna, 16:00 h

30. 01. 2023
Třídní přehrávka žáků R. Hasnedla a A. Zimmela, Hlavní budova - třída č.10 sál, 17:00 h

25. 02. 2023
Smyčcová sobota, Konzervatoř Plzeň, 09:00 h

03. 03. 2023
ZUŠky spolu, Hlavní budova - třída č.10 sál, 18:00 h

11. 03. 2023
Soustředění soutěžních mažoretek., Tělocvična ZŠ, 10:00 h

12. 03. 2023
Soustředění soutěžních mažoretek., Tělocvična ZŠ, 10:00 h

17. 03. 2023
ZUŠky spolu, Dobřany, 18:00 h

25. 03. 2023
Kvalifikace na MČR - Blatná, Blatná, 06:00 h

28. 03. 2023
Koncert Dechového orchestru - Příchovice, KD Příchovice, 18:00 h

31. 03. 2023
ZUŠky spolu, Kdyně - Modrá hvězda, 18:00 h

15. 04. 2023
Kvalifikace Flag, semifinále malých formací MČR - Stochov, Stochov, 06:00 h

21. 04. 2023
ZUŠky spolu, Státní zámek Nebílovy - reprezentační sál, 18:00 h

22. 04. 2023
Soustředění tanečního oboru a mažoretek., Hlavní budova - třída č.10 sál, 10:00 h

23. 04. 2023
Soustředění tanečního oboru a mažoretek., Hlavní budova - třída č.10 sál, 10:00 h

10. 05. 2023
Závěrečný koncert tanečního oddělení., KD Příchovice, 12:00 h

11. 05. 2023
Koncert pro MŠ A ZŠ, KKC Přeštice, 08:00 h

12. 05. 2023
Koncert pro MŠ A ZŠ, KKC Přeštice, 08:00 h

12. 05. 2023
Koncert Dechového orchestru - Kdyně, Sokolovna Kdyně, 18:00 h

13. 05. 2023
Koncert maminkám - Minihlásek, Hlásek, host - dětský pěvecký sbor ZUŠ Český Krumlov, KD Příchovice, 15:00 h

15. 05. 2023
Třídní přehrávka klavírní a houslové třídy, Hlavní budova - třída č.10 sál, 17:00 h

16. 05. 2023
Třídní přehrávka žáků Jany Hofmanové, Hlavní budova - třída č.10 sál, 17:00 h

22. 05. 2023
Třídní přehrávka žáků K.Viktorové a C.Otta, Hlavní budova - třída č.10 sál, 17:00 h

2023
Závěrečná výstava výtvarného oboru, DH Přeštice, 08:00 h

23. 05. 2023
Třídní přehrávka - Jan Šmat, Hlavní budova - třída č.10 sál, 16:30 h

25. 05. 2023
Besídka třídy T.Supa, Hlavní budova - třída č.10 sál, 18:00 h

29. 05. 2023 - 02. 06. 2023
Přijímací talentové a Postupové zkoušky ZUŠ, Hlavní budova - třída č.11, 13:00 h

03. 06. 2023
Švihovské hudební léto - Dechový orchestr, Švihov, 10:00 h

09. 06. 2023
Celostátní přehlídka dětských pěveckých sborů Světlo za Lidice - HLÁSEK, Lidice, 08:00 h

13. 06. 2023
Závěrečný koncert ZUŠ, Hlavní budova - třída č.10 sál, 17:00 h

 


 

iZUŠ - informační systém základních uměleckých škol
Otevřít iZUŠ
On-line přihláška
Tel: 379 304 811
E-mail: info@zusprestice.cz
 
Základní umělecká škola Přeštice
Poděbradova 1027
334 01 Přeštice

© 2005 - 2023 ZUŠ Přeštice, všechna práva vyhrazena

Foxprofi webdesign